Tento výnimočný rum je zrodený z cukrovej trstiny ostrova Nosy-Be u Madagaskaru. Na tomto ostrove sa pestuje aj rastlina ylang-ylang, ktorej esencia je nenahraditeľná pre výrobu parfumov. Jej vôňa prestupuje do cukrovej trstiny a prejavuje sa aj vo výnimočnej dlhotrvajúci chuti výsledného destilátu. viac >>
Výrobca: Dzama. Kód produktu: DZ_VIEUX15YO

206,90 € s DPH

ks

typ a obsah alkoholu

45,8%, rum, 0,7l

krajina pôvodu

Madagaskar

Výrobca

Dzama

o tomto produkte

Tento výnimočný rum je zrodený z cukrovej trstiny ostrova Nosy-Be u Madagaskaru. Na tomto ostrove sa pestuje aj rastlina ylang-ylang, ktorej esencia je nenahraditeľná pre výrobu parfumov. Jej vôňa prestupuje do cukrovej trstiny a prejavuje sa aj vo výnimočnej dlhotrvajúci chuti výsledného destilátu. Džama X.V. je výsledkom dlhého pätnásťročného zrenia. Jedná sa o rum, ktorý prepája exotické vône Madagaskare a tunajšie vysoko cenené rumy. Prejavujú sa v ňom tóny vanilky, korenia, klinčeka, eukalyptu a dreva. Každá fľaša je dodávaná v luxusnej drevenej kazete. Bolo vyrobených len 3,000 fliaš.

o tejto značke

VIDZAR Company je rodinnou spoločnosťou, ktorá sa špecializuje na výrobu rumu od roku 1982. Značka rumov Dzama je dnes lídrom kvality ako aj predaja na Madagaskare. Tieto rumy sú vysoko oceňované, predovšetkým staré rumy a špeciálne vanilkový Vanilla Dzama rum, ktorý obsahuje prírodnú vanilku priamo z Madagaskaru, produkt, ktorý vám nevie nikto iný poskytnúť. Značka ponúka aj širšiu ponuku bielych a tmavých rumov.

Alk.
45.8 %
Krajina
Madagaskar
Objem
0.7 l
Značka
Dzama
Kontaktujte nás!